Też cieszycie się z tych kilku dni wolnego? (Nie pytam trzecioklasistów, bo wiem, że nie, haha.) Ja już nawet zaplanowałam, jak je wykorzystam. Mam tylko nadzieję, że moich planów nie pokrzyżuje brzydka pogoda. Z niecierpliwością czekam na to, aż wreszcie wiosna zagości u nas na dobre. Dziś niestety jest dość deszczowo. Na szczęście udało mi się wybrać na zdjęcia w piękny, słoneczny dzień. Korzystając ze wspaniałej pogody, założyłam sukienkę, która już od jakiegoś czasu leżała w szafie, ponieważ nie miałam okazji jej ubrać. A szkoda, bo jest jedną z moich ulubionych. Dobrałam do niej buty z CCC. Co tu więcej opowiadać, oglądajcie!
+ Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć, jak mogę zmniejszyć odległość między zdjęciami?
A Wy lubicie nosić sukienki?
Klaudia










Fajne zdjęcia :). Niestety u mnie pogoda jest beznadziejna...
OdpowiedzUsuńJa kocham nosić sukienki <3
Zapraszam do mnie - KLIK :)
Super wyglądasz, pasuje ci sukienka :) Swoją drogą zazdroszczę takich pięknych włosów! Uwielbiam nosić sukienki ;)
OdpowiedzUsuńJeżeli ma któraś z Was ochotę zaszczycić mój blog wizytą to znajdziecie link w moim profilu :)
Śliczna ta sukienka! :) dokladnie - włosy są piękne:)
OdpowiedzUsuńzapraszam na : twoimioczami.blogspot.com - nowy, motywujący wpis, a bynajmniej tak mi się wydaje :)
przepiękne włosy <3 sukienka bardzo fajna!
OdpowiedzUsuńNie znoszę sukienek, wyglądają na mnie strasznie. Bardzo ładne zdjęcia.
OdpowiedzUsuńMy blog - Click!
Cudowne masz włosy, a ta sukienka bardzo Ci pasuje! Sama uwielbiam nosić sukienki. U mnie niestety deszczowo :/
OdpowiedzUsuńBuziaki :*
Viva la Ola - ZAPRASZAM DO OBSERWACJI
Bardzo ładnie wyglądasz! Ja lubię sukienki ale rzadko je noszę :D
OdpowiedzUsuńA co do zmniejszenia odległości to ja po prostu usuwam przerwy przyciskiem "Backspace" :)
anonimoowax.blogspot.com
Ja wolę spódniczki :D Buty są bardzo ładne :) Życzę udanego wolnego!
OdpowiedzUsuńLittleredcherrysmile click
Bardzo ładna stylizacja!
OdpowiedzUsuńwy-stardoll.blogspot.com
Śliczna stylizacja ;)
OdpowiedzUsuńKinga Dobrowolska - blog. Zapraszam ;)
Bardzo ładnie wyglądasz. Ja niestety nie mam wolnego, bo już nie chodze do gimnazjum :(
OdpowiedzUsuńnataliapfotografia.blogspot.com
Ja teraz niestety nie mam wolnego, bo jestem w technikum, ale pierwszy tydzień maja mam cały wolny. :D Ja nie przepadam za sukienkami, wolę spodnie. Swobodniej się w nich czuje. :)
OdpowiedzUsuńhttp://justdaaria.blogspot.com/
Ja nie niestety nie ma tu zbyt dużo do gadania bo nie mam wolnego xDD Hahah ^..^
OdpowiedzUsuńŚliczne zdjęcia <33
może obs za obs ? Jeśli tak zacznij i zawiadom na blogu ! Anishia15.blogspot.com :)
Śliczna jesteś <3
OdpowiedzUsuńMój blog KLIK
Śliczne włosy ^^ a między zdjęciami po prostu robisz backspace xD
OdpowiedzUsuńCHCE SIĘ ŻYĆ
Obserwuję jako Mackenzie ;)
Backspace nic nie daje. Odstępy i tak są wtedy duże.
UsuńJak robisz posta i masz zdjęcia to naciskać pole obok zdjęcia i naciśnij wtedy delete,może to coś da,ja tak robie :)
UsuńŚwietne masz włosy ;)
OdpowiedzUsuńpozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx
Niestety mam tylko jutro wolny dzień ;/
OdpowiedzUsuńhttp://dreams-first.blogspot.com/
Bardzo lubię nosić sukienki. Ślicznie wyglądasz i bardzo ładne masz włosy.
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ;)
Nowy post na moim blogu - klik :)
Ładna sukienka! W ogóle stylizacja całkiem, całkiem :)
OdpowiedzUsuńclaudine-bloog.blogspot.com --> MÓJ BLOG
KANAŁ NA YT
Ja uwielbiam nosić sukienki, ale nie mam zbytnio gdzie w nich wyjść haha ;)
OdpowiedzUsuńMój blog
Podobają mi się te buty! A sukienki, owszem, lubię nosić, szczególnie latem :)
OdpowiedzUsuń>foxydiet<
Świetny outfit! Buty przypadły mi do gustu :)
OdpowiedzUsuńSingo Blog
Bardzo ładne masz włosy.
OdpowiedzUsuńMój Blog
A ja w ogóle nie wiedziałam, że testy gimnazjalne były :D
OdpowiedzUsuńJakie ładne kręcone włosy! :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)
veronicalucy.blogspot.com
facebook.com/Veronica-Lucy-1640180546233277/
instagram.com/weronikawachowiec
Jakie masz śliczne włosy! Zawsze chciałam mieć takie loki :D Minus to chyba dużo dłuższe zapuszczanie.
OdpowiedzUsuńObserwujemy ;p?
Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !
Super zdjęcia :) ja nie cierpię nosić sukienek czuję się wtedy okropnie
OdpowiedzUsuńTruskaweczka
Ja niestety nie mam wolnego bo moje gimnazuj jest tez liceum ale za to dzieki maturom moja majówka będzie trwać tydzień ^^
OdpowiedzUsuńŁadne zdjęcia , pozdrawiam !
http://fanofbooks7.blogspot.com
Ja nie za bardzo lubie sukienki ale jak trzeba to założę :D
OdpowiedzUsuńZapraszam: http://velina-blog.blogspot.com/
fajnie , ze miałaś wolne ja niestety musiałam się mordować z egzaminami hahah ;)
OdpowiedzUsuńzapraszam
mój blog |KLIK|
Świetna sukienka :D. U mnie trochę brakuje ładnej pogody :/
OdpowiedzUsuńMój Blog
Śliczne zdjęcia, sukienka bardzo ładna jak i cała stylizacja :)
OdpowiedzUsuńOsobiśnie nie przepadam za noszeniem sukienek, moze dlatego że nigdy nie moge znaleźć odpowiedniej dla siebie :D
Pozdrawiam serdecznie :*
Zapraszam do siebie :)
https://aleksisaliss.blogspot.com/
Odpowiadam na każdy komentarz i obserwacje :)
Super pogoda na fotkach ! :)
OdpowiedzUsuńOFFICIAL PATTY (klik)
U mnie nie za ciekawa pogoda.. ale da się wytrzymać :) Pozdrawiam i zapraszam na:
OdpowiedzUsuńmaggie-fashion-style.blogspot.com
Fajna stylizacja i zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńhttp://modishnessblog.blogspot.com/
Lubię bardzo nosić sukienki ale jak jest cieplutko ;).
OdpowiedzUsuńŚwietny post!
OdpowiedzUsuńZapraszamy do nas www.olsterki.blogspot.com :)
Ojej, ale masz perfekcyjne włosy :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
blog: sajecka
cudnie wyglądasz, świetna stylizacja. Kocham sukienki! :)
OdpowiedzUsuńA jakbyś nie dawała entera między zdjęciami, tylko miała jedno przyklejone do drugiego w poście roboczym jest jeden pod drugim ale jak sie opublikuje jest niecałe pół cm odstępu. ja tak robię :)
Świetny macie blog, OBSERWUJĘ i zapraszam do mnie. Jak Wam się spodoba - zaobserwujcie, będzie mi mega miło :) Pozdrawiam :)
Świetna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńSerdecznie zapraszam na nowy post :)
♥ Diana Ashe KLIK! ♥
Masz cudowne włosy *.*
OdpowiedzUsuńGattta
No, u mnie już nastało lato. Gorąco strasznie. :)
OdpowiedzUsuńMY BLOG - CLICK!
Nie przepadam za sukienkami chociaż ostatnio bardziej się do nich przekonuję :)
OdpowiedzUsuńW wolnej chwili zapraszam do siebie
http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
Blog się spodoba? Zaobserwuj!
Super sukienka
OdpowiedzUsuńWy to macie dobrze możecie sobie na wzajem zdjęcia robić, pozazdrościć
Dyed Blonde
Świetna sukienka. Tak, bardzo lubię nosić sukienki ;) Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńja wolę chyba spodenki, są dla mnie wygodniejsze :) Jak jest wiatr sukienkę łatwo podwieje i potem strach haha, ale czasem tez lubię je ubrać :3
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i zapraszam do nas :)
http://shutupanddancewithus.blogspot.com/
Klaudia Twoje włosy są prześliczne ! :)
OdpowiedzUsuńobserwuje
doblazness.blogspot.com
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńŚwietny blog! ♥
OdpowiedzUsuń__
Proszę o oddanie głosu: KONKURS AVON Z całego serducha dziękuję! ;))
masz śliczne włosy!
OdpowiedzUsuńzapraszam na NOWY POST i do obserwacji! <3 locastrica.blogspot.com/
Wyglądasz uroczo w tej sukience! *.*
OdpowiedzUsuńNasz blog pozdrawiamy ***KLIK***