niedziela, 17 kwietnia 2016

Wiosna?

Hejka, hejka!
Też cieszycie się z tych kilku dni wolnego? (Nie pytam trzecioklasistów, bo wiem, że nie, haha.) Ja już nawet zaplanowałam, jak je wykorzystam. Mam tylko nadzieję, że moich planów nie pokrzyżuje brzydka pogoda. Z niecierpliwością czekam na to, aż wreszcie wiosna zagości u nas na dobre. Dziś niestety jest dość deszczowo. Na szczęście udało mi się wybrać na zdjęcia w piękny, słoneczny dzień. Korzystając ze wspaniałej pogody, założyłam sukienkę, która już od jakiegoś czasu leżała w szafie, ponieważ nie miałam okazji jej ubrać. A szkoda, bo jest jedną z moich ulubionych. Dobrałam do niej buty z CCC. Co tu więcej opowiadać, oglądajcie!











+ Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć, jak mogę zmniejszyć odległość między zdjęciami?


A Wy lubicie nosić sukienki?

Klaudia

53 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia :). Niestety u mnie pogoda jest beznadziejna...
    Ja kocham nosić sukienki <3
    Zapraszam do mnie - KLIK :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Super wyglądasz, pasuje ci sukienka :) Swoją drogą zazdroszczę takich pięknych włosów! Uwielbiam nosić sukienki ;)
    Jeżeli ma któraś z Was ochotę zaszczycić mój blog wizytą to znajdziecie link w moim profilu :)

    OdpowiedzUsuń
  3. przepiękne włosy <3 sukienka bardzo fajna!

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie znoszę sukienek, wyglądają na mnie strasznie. Bardzo ładne zdjęcia.

    My blog - Click!

    OdpowiedzUsuń
  5. Cudowne masz włosy, a ta sukienka bardzo Ci pasuje! Sama uwielbiam nosić sukienki. U mnie niestety deszczowo :/

    Buziaki :*
    Viva la Ola - ZAPRASZAM DO OBSERWACJI

    OdpowiedzUsuń
  6. Bardzo ładnie wyglądasz! Ja lubię sukienki ale rzadko je noszę :D
    A co do zmniejszenia odległości to ja po prostu usuwam przerwy przyciskiem "Backspace" :)
    anonimoowax.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja wolę spódniczki :D Buty są bardzo ładne :) Życzę udanego wolnego!
    Littleredcherrysmile click

    OdpowiedzUsuń
  8. Bardzo ładna stylizacja!
    wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. Bardzo ładnie wyglądasz. Ja niestety nie mam wolnego, bo już nie chodze do gimnazjum :(
    nataliapfotografia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja teraz niestety nie mam wolnego, bo jestem w technikum, ale pierwszy tydzień maja mam cały wolny. :D Ja nie przepadam za sukienkami, wolę spodnie. Swobodniej się w nich czuje. :)

    http://justdaaria.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. Ja nie niestety nie ma tu zbyt dużo do gadania bo nie mam wolnego xDD Hahah ^..^
    Śliczne zdjęcia <33
    może obs za obs ? Jeśli tak zacznij i zawiadom na blogu ! Anishia15.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  12. Śliczne włosy ^^ a między zdjęciami po prostu robisz backspace xD


    CHCE SIĘ ŻYĆ
    Obserwuję jako Mackenzie ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Backspace nic nie daje. Odstępy i tak są wtedy duże.

      Usuń
    2. Jak robisz posta i masz zdjęcia to naciskać pole obok zdjęcia i naciśnij wtedy delete,może to coś da,ja tak robie :)

      Usuń
  13. Świetne masz włosy ;)
    pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx

    OdpowiedzUsuń
  14. Bardzo lubię nosić sukienki. Ślicznie wyglądasz i bardzo ładne masz włosy.
    Pozdrawiam ;)
    Nowy post na moim blogu - klik :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Ja uwielbiam nosić sukienki, ale nie mam zbytnio gdzie w nich wyjść haha ;)
    Mój blog

    OdpowiedzUsuń
  16. Podobają mi się te buty! A sukienki, owszem, lubię nosić, szczególnie latem :)
    >foxydiet<

    OdpowiedzUsuń
  17. Świetny outfit! Buty przypadły mi do gustu :)

    Singo Blog

    OdpowiedzUsuń
  18. A ja w ogóle nie wiedziałam, że testy gimnazjalne były :D

    OdpowiedzUsuń
  19. Jakie ładne kręcone włosy! :)
    Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)
    veronicalucy.blogspot.com
    facebook.com/Veronica-Lucy-1640180546233277/
    instagram.com/weronikawachowiec

    OdpowiedzUsuń
  20. Jakie masz śliczne włosy! Zawsze chciałam mieć takie loki :D Minus to chyba dużo dłuższe zapuszczanie.
    Obserwujemy ;p?
    Mój blog ♥ Serdecznie zapraszam !

    OdpowiedzUsuń
  21. Super zdjęcia :) ja nie cierpię nosić sukienek czuję się wtedy okropnie

    Truskaweczka

    OdpowiedzUsuń
  22. Ja niestety nie mam wolnego bo moje gimnazuj jest tez liceum ale za to dzieki maturom moja majówka będzie trwać tydzień ^^
    Ładne zdjęcia , pozdrawiam !
    http://fanofbooks7.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Ja nie za bardzo lubie sukienki ale jak trzeba to założę :D

    Zapraszam: http://velina-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  24. fajnie , ze miałaś wolne ja niestety musiałam się mordować z egzaminami hahah ;)
    zapraszam
    mój blog |KLIK|

    OdpowiedzUsuń
  25. Świetna sukienka :D. U mnie trochę brakuje ładnej pogody :/
    Mój Blog

    OdpowiedzUsuń
  26. Śliczne zdjęcia, sukienka bardzo ładna jak i cała stylizacja :)
    Osobiśnie nie przepadam za noszeniem sukienek, moze dlatego że nigdy nie moge znaleźć odpowiedniej dla siebie :D
    Pozdrawiam serdecznie :*
    Zapraszam do siebie :)
    https://aleksisaliss.blogspot.com/
    Odpowiadam na każdy komentarz i obserwacje :)

    OdpowiedzUsuń
  27. Super pogoda na fotkach ! :)

    OFFICIAL PATTY (klik)

    OdpowiedzUsuń
  28. U mnie nie za ciekawa pogoda.. ale da się wytrzymać :) Pozdrawiam i zapraszam na:
    maggie-fashion-style.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Fajna stylizacja i zdjęcia :)
    http://modishnessblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  30. Lubię bardzo nosić sukienki ale jak jest cieplutko ;).

    OdpowiedzUsuń
  31. Świetny post!
    Zapraszamy do nas www.olsterki.blogspot.com :)

    OdpowiedzUsuń
  32. Ojej, ale masz perfekcyjne włosy :)
    Pozdrawiam,
    blog: sajecka

    OdpowiedzUsuń
  33. cudnie wyglądasz, świetna stylizacja. Kocham sukienki! :)
    A jakbyś nie dawała entera między zdjęciami, tylko miała jedno przyklejone do drugiego w poście roboczym jest jeden pod drugim ale jak sie opublikuje jest niecałe pół cm odstępu. ja tak robię :)
    Świetny macie blog, OBSERWUJĘ i zapraszam do mnie. Jak Wam się spodoba - zaobserwujcie, będzie mi mega miło :) Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  34. Świetna stylizacja :)

    Serdecznie zapraszam na nowy post :)
    ♥ Diana Ashe KLIK! ♥

    OdpowiedzUsuń
  35. No, u mnie już nastało lato. Gorąco strasznie. :)

    MY BLOG - CLICK!

    OdpowiedzUsuń
  36. Nie przepadam za sukienkami chociaż ostatnio bardziej się do nich przekonuję :)

    W wolnej chwili zapraszam do siebie
    http://the-fight-for-a-dream.blogspot.com/
    Blog się spodoba? Zaobserwuj!

    OdpowiedzUsuń
  37. Super sukienka
    Wy to macie dobrze możecie sobie na wzajem zdjęcia robić, pozazdrościć
    Dyed Blonde

    OdpowiedzUsuń
  38. Świetna sukienka. Tak, bardzo lubię nosić sukienki ;) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  39. ja wolę chyba spodenki, są dla mnie wygodniejsze :) Jak jest wiatr sukienkę łatwo podwieje i potem strach haha, ale czasem tez lubię je ubrać :3


    Pozdrawiam i zapraszam do nas :)
    http://shutupanddancewithus.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  40. Klaudia Twoje włosy są prześliczne ! :)

    obserwuje
    doblazness.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  41. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  42. Świetny blog! ♥
    __
    Proszę o oddanie głosu: KONKURS AVON Z całego serducha dziękuję! ;))

    OdpowiedzUsuń
  43. masz śliczne włosy!
    zapraszam na NOWY POST i do obserwacji! <3 locastrica.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  44. Wyglądasz uroczo w tej sukience! *.*
    Nasz blog pozdrawiamy ***KLIK***

    OdpowiedzUsuń