Teraz zostawiam Was ze zdjęciami, które robiła Sandra.
No i na koniec wszystkim tym, którzy zaczynają lub za jakiś czas zaczną ferie, chciałabym życzyć udanego wypoczynku. Nie zmarnujcie go na bezczynne siedzenie przed komputerem, tabletem, telefonem czy telewizorem. To nic nie wniesie do Waszego życia, a jedynie zabierze Wam kilka godzin, które moglibyście wykorzystać na coś naprawdę pożytecznego.
A Wy lubicie się uczyć?
Klaudia




































