Też cieszycie się z tych kilku dni wolnego? (Nie pytam trzecioklasistów, bo wiem, że nie, haha.) Ja już nawet zaplanowałam, jak je wykorzystam. Mam tylko nadzieję, że moich planów nie pokrzyżuje brzydka pogoda. Z niecierpliwością czekam na to, aż wreszcie wiosna zagości u nas na dobre. Dziś niestety jest dość deszczowo. Na szczęście udało mi się wybrać na zdjęcia w piękny, słoneczny dzień. Korzystając ze wspaniałej pogody, założyłam sukienkę, która już od jakiegoś czasu leżała w szafie, ponieważ nie miałam okazji jej ubrać. A szkoda, bo jest jedną z moich ulubionych. Dobrałam do niej buty z CCC. Co tu więcej opowiadać, oglądajcie!
+ Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć, jak mogę zmniejszyć odległość między zdjęciami?
A Wy lubicie nosić sukienki?
Klaudia



















