niedziela, 17 kwietnia 2016

Wiosna?

Hejka, hejka!
Też cieszycie się z tych kilku dni wolnego? (Nie pytam trzecioklasistów, bo wiem, że nie, haha.) Ja już nawet zaplanowałam, jak je wykorzystam. Mam tylko nadzieję, że moich planów nie pokrzyżuje brzydka pogoda. Z niecierpliwością czekam na to, aż wreszcie wiosna zagości u nas na dobre. Dziś niestety jest dość deszczowo. Na szczęście udało mi się wybrać na zdjęcia w piękny, słoneczny dzień. Korzystając ze wspaniałej pogody, założyłam sukienkę, która już od jakiegoś czasu leżała w szafie, ponieważ nie miałam okazji jej ubrać. A szkoda, bo jest jedną z moich ulubionych. Dobrałam do niej buty z CCC. Co tu więcej opowiadać, oglądajcie!











+ Czy ktoś z Was mógłby mi powiedzieć, jak mogę zmniejszyć odległość między zdjęciami?


A Wy lubicie nosić sukienki?

Klaudia

niedziela, 3 kwietnia 2016

Pudrowa sukienka

Hej, kochani!
Dzisiaj postanowiłam wykorzystać tę przepiękną, prawdziwie wiosenną pogodę i razem z Klaudią pójść na zdjęcia. Uwielbiam ją w roli fotografa! Z racji tego, że słoneczko naprawdę mocno świeciło, postawiłam na coś zwiewnego, dlatego wybrałam delikatną sukienkę w kolorze pudrowego różu. Założyłam do niej czarne buty na wysokim obcasie, które niestety są niewygodne i nie nadają się na dłuższe wędrówki, ale sam ich wizualny wygląd bardzo mi się podoba. Stylizację uzupełniłam drobnymi dodatkami: przepięknym naszyjnikiem i zegarkiem. W razie ochłodzenia wzięłam ze sobą również płaszczyk w bardziej wyrazistym kolorze, który, moim zdaniem, idealnie pasuje do całej stylizacji. Mam nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre, bo wypad na zdjęcia w taką pogodę to czysta przyjemność.



A Wam jak się podoba dzisiejsza stylizacja?


Sandra