niedziela, 3 kwietnia 2016

Pudrowa sukienka

Hej, kochani!
Dzisiaj postanowiłam wykorzystać tę przepiękną, prawdziwie wiosenną pogodę i razem z Klaudią pójść na zdjęcia. Uwielbiam ją w roli fotografa! Z racji tego, że słoneczko naprawdę mocno świeciło, postawiłam na coś zwiewnego, dlatego wybrałam delikatną sukienkę w kolorze pudrowego różu. Założyłam do niej czarne buty na wysokim obcasie, które niestety są niewygodne i nie nadają się na dłuższe wędrówki, ale sam ich wizualny wygląd bardzo mi się podoba. Stylizację uzupełniłam drobnymi dodatkami: przepięknym naszyjnikiem i zegarkiem. W razie ochłodzenia wzięłam ze sobą również płaszczyk w bardziej wyrazistym kolorze, który, moim zdaniem, idealnie pasuje do całej stylizacji. Mam nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre, bo wypad na zdjęcia w taką pogodę to czysta przyjemność.



A Wam jak się podoba dzisiejsza stylizacja?


Sandra

47 komentarzy:

  1. Szkoda, że buty są nie wygodne, bo bardzo ładnie się prezentują;) Sukienka ma bardzo ładny kolor:)
    Pozdrawiam
    Karolina

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładna stylizacja. Sukienka idealnie trafiła w mój gust, a kolorek jej jest piękny *.*
    Pozdrawiam. wy-stardoll.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetna stylizacja! Miejsce do takich sesji jest wręcz idealne <3 Pozdrawiam!

    lublins.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Awesome look!! Great dress!!

    My blog: Street Style City

    Also have a look at my photography page: Photography

    OdpowiedzUsuń
  5. Awesome look!! Great dress!!

    My blog: Street Style City

    Also have a look at my photography page: Photography

    OdpowiedzUsuń
  6. Wyglądasz super!!
    http://klaudencja.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Śliczna sukienka :)
    paulan-official-blog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Świetnie wyglądasz. Sukienka dziewczęca i urocza :)
    anonimoowax.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  9. przecudowny kolor *.*
    http://magdelblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  10. Bardzo ładna sukienka, idealna na wiosne i lato :D

    http://anothergirlinthesea.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  11. Sukienka wygląda ładnie. Masz prześliczne włosy! Napisz post, jak o mnie dbasz :).

    http://aleksandramakota.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  12. Śliczna stylizacja, pasuje Ci ten kolor :)
    Buciki genialne :D zdarłabym i zabrała dla siebie..hehe :D
    https://aleksisaliss.blogspot.com/
    Pozdrawiam i zapraszam serdecznie :*

    OdpowiedzUsuń
  13. Kolor sukienki naprawdę śliczny!
    Naszyjnik pasuje idealnie :)

    live-telepathically.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  14. Pięknie wyglądasz na tle brzózek :)

    OdpowiedzUsuń
  15. Fajna stylka, super naszyjnik ;)

    Pozdrawiam,Jabłuszkooo ♡
    Mój blog-KLIK!

    OdpowiedzUsuń
  16. Kolor sukienki jest cudowny. :)

    http://megmegi.blogspot.com/?m=1

    OdpowiedzUsuń
  17. płaszczyk, płaszczyk! Pojawił się cudowny, wiosenny płaszczyk:)!

    OdpowiedzUsuń
  18. Kolor sukienki jest świetny :)
    http://paulan-official-blog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  19. Własnie taki odcień różu lubię najbardziej ;))

    Nowy post - zapraszam!
    Zaobserwuj jeśli ci się spodoba! ;)
    MÓJ BLOG-KLIIK

    OdpowiedzUsuń
  20. Piękna sukienka, a buty cudo :))
    nulaamynewblog.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  21. Bardzo ładne buty, pozdrawiam! :)
    Mój blog♥
    Zaobserwujesz jeśli się spodoba? Da mi to ogromną motywację! :)

    OdpowiedzUsuń
  22. Piękna sukienka! I ten różowy płaszczyk!!! :*

    http://istotaludzkaa.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  23. śliczna sukieneczka :)
    Pozdrawiam i obserwuję :)
    kosmetyczny-kuferek.blog.pl

    OdpowiedzUsuń
  24. Cudna sukienka ;3
    http://lone-gunmens.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  25. Buty są przepiękne ;D
    Pozdrawiam, kochane ;*

    blogtylkodlamnie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  26. ładna suienka, ale nie na twoją figurę, buty ez chyba troszkę za male, ale bardzo ładne! :)
    http://mypink-glasses.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  27. Ładna sukienka, ale rzeczywiście, nie na Twoją figurę. Sandałki bardzo mi się podobają!

    claudine-bloog.blogspot.com --> MÓJ BLOG
    KANAŁ NA YT

    OdpowiedzUsuń
  28. Śliczny kolor sukienki :)

    http://juliettapastoors.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  29. Miłego dnia :)
    Poklikasz w linki ? Z góry dziękuje :).
    http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/04/banggoodcom.html#comment-form

    OdpowiedzUsuń
  30. Twoja siostra jest świetnym fotografem ;) super wyglądasz, najlepsze są buty ;*
    pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx

    OdpowiedzUsuń
  31. Ta sukienka jest śliczna! Naszyjnik idealnie pasuje!

    Nowy post!

    OdpowiedzUsuń
  32. Śliczne zdjecia, i cudowna sukienka :)
    http://malwinabeczek.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  33. Uwielbiam pudrowe kolory, najlepiej wyglądają wiosną :)

    MÓJ BLOG klik

    OdpowiedzUsuń
  34. Masz ślicznie pomalowane usta :) <3 Obłędnie wyglądasz w tej sukience!

    www.missplanner.pl

    OdpowiedzUsuń
  35. Wow, wyglądasz świetnie! Bardzo pasuje do ciebie ten kolor :)

    http://abonentpozazasiegiem.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  36. Bardzo ładna sukienka, zdjęcia też są bardzo fajne.
    http://m-grabowska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  37. Świetna sukienka pasuje ci bardzo , oraz zdjęcia również mi się podobają .
    Obserwuje zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  38. Seksowna sukienka , cudowna stylizacja .
    moj blog JUSLOR

    OdpowiedzUsuń