Dzisiaj postanowiłam wykorzystać tę przepiękną, prawdziwie wiosenną pogodę i razem z Klaudią pójść na zdjęcia. Uwielbiam ją w roli fotografa! Z racji tego, że słoneczko naprawdę mocno świeciło, postawiłam na coś zwiewnego, dlatego wybrałam delikatną sukienkę w kolorze pudrowego różu. Założyłam do niej czarne buty na wysokim obcasie, które niestety są niewygodne i nie nadają się na dłuższe wędrówki, ale sam ich wizualny wygląd bardzo mi się podoba. Stylizację uzupełniłam drobnymi dodatkami: przepięknym naszyjnikiem i zegarkiem. W razie ochłodzenia wzięłam ze sobą również płaszczyk w bardziej wyrazistym kolorze, który, moim zdaniem, idealnie pasuje do całej stylizacji. Mam nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre, bo wypad na zdjęcia w taką pogodę to czysta przyjemność.
A Wam jak się podoba dzisiejsza stylizacja?
Sandra










Śliczna sukienka! :D
OdpowiedzUsuńOUURSELVES.BLOGSPOT.COM -KLIK
Szkoda, że buty są nie wygodne, bo bardzo ładnie się prezentują;) Sukienka ma bardzo ładny kolor:)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Karolina
Bardzo ładna stylizacja. Sukienka idealnie trafiła w mój gust, a kolorek jej jest piękny *.*
OdpowiedzUsuńPozdrawiam. wy-stardoll.blogspot.com
Świetna stylizacja! Miejsce do takich sesji jest wręcz idealne <3 Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńlublins.blogspot.com
Awesome look!! Great dress!!
OdpowiedzUsuńMy blog: Street Style City
Also have a look at my photography page: Photography
Awesome look!! Great dress!!
OdpowiedzUsuńMy blog: Street Style City
Also have a look at my photography page: Photography
Wyglądasz super!!
OdpowiedzUsuńhttp://klaudencja.blogspot.com/
Śliczna sukienka :)
OdpowiedzUsuńpaulan-official-blog.blogspot.com
Świetnie wyglądasz. Sukienka dziewczęca i urocza :)
OdpowiedzUsuńanonimoowax.blogspot.com
przecudowny kolor *.*
OdpowiedzUsuńhttp://magdelblog.blogspot.com/
Bardzo ładna sukienka, idealna na wiosne i lato :D
OdpowiedzUsuńhttp://anothergirlinthesea.blogspot.com/
Sukienka wygląda ładnie. Masz prześliczne włosy! Napisz post, jak o mnie dbasz :).
OdpowiedzUsuńhttp://aleksandramakota.blogspot.com/
Śliczna stylizacja, pasuje Ci ten kolor :)
OdpowiedzUsuńBuciki genialne :D zdarłabym i zabrała dla siebie..hehe :D
https://aleksisaliss.blogspot.com/
Pozdrawiam i zapraszam serdecznie :*
Kolor sukienki naprawdę śliczny!
OdpowiedzUsuńNaszyjnik pasuje idealnie :)
live-telepathically.blogspot.com
Pięknie wyglądasz na tle brzózek :)
OdpowiedzUsuńświetne buty!
OdpowiedzUsuńDyed Blonde
Fajna stylka, super naszyjnik ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,Jabłuszkooo ♡
Mój blog-KLIK!
Kolor sukienki jest cudowny. :)
OdpowiedzUsuńhttp://megmegi.blogspot.com/?m=1
płaszczyk, płaszczyk! Pojawił się cudowny, wiosenny płaszczyk:)!
OdpowiedzUsuńŚliczna sukienka i buty :)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG - KLIK :)
Kolor sukienki jest świetny :)
OdpowiedzUsuńhttp://paulan-official-blog.blogspot.com/
CUDOWNIE WYGLADASZ....teraz idzie lato to takie sukienki sa must have!
OdpowiedzUsuńNowy video cover piosenki Miley Cyrus
post o wiosennych kosmetykach
Własnie taki odcień różu lubię najbardziej ;))
OdpowiedzUsuńNowy post - zapraszam!
Zaobserwuj jeśli ci się spodoba! ;)
MÓJ BLOG-KLIIK
Piękna sukienka, a buty cudo :))
OdpowiedzUsuńnulaamynewblog.blogspot.com
Bardzo ładne buty, pozdrawiam! :)
OdpowiedzUsuńMój blog♥
Zaobserwujesz jeśli się spodoba? Da mi to ogromną motywację! :)
Piękna sukienka! I ten różowy płaszczyk!!! :*
OdpowiedzUsuńhttp://istotaludzkaa.blogspot.com/
śliczna sukieneczka :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam i obserwuję :)
kosmetyczny-kuferek.blog.pl
Super stylizacja! Buty są cudowne :)
OdpowiedzUsuńimmhfashionblog.pl(klik)
Sukienka ma bardzo ładny kolor :)!
OdpowiedzUsuńMój blog - klik ♥
Cudna sukienka ;3
OdpowiedzUsuńhttp://lone-gunmens.blogspot.com/
Buty są przepiękne ;D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, kochane ;*
blogtylkodlamnie.blogspot.com
Pasuje Ci ten kolor :) sukienka śliczna :)
OdpowiedzUsuńTruskaweczka
ładna suienka, ale nie na twoją figurę, buty ez chyba troszkę za male, ale bardzo ładne! :)
OdpowiedzUsuńhttp://mypink-glasses.blogspot.com/
Ładna sukienka, ale rzeczywiście, nie na Twoją figurę. Sandałki bardzo mi się podobają!
OdpowiedzUsuńclaudine-bloog.blogspot.com --> MÓJ BLOG
KANAŁ NA YT
Śliczny kolor sukienki :)
OdpowiedzUsuńhttp://juliettapastoors.blogspot.com
Bardzo ładna sukienka!
OdpowiedzUsuńhttp://justdaaria.blogspot.com/
Miłego dnia :)
OdpowiedzUsuńPoklikasz w linki ? Z góry dziękuje :).
http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/04/banggoodcom.html#comment-form
Twoja siostra jest świetnym fotografem ;) super wyglądasz, najlepsze są buty ;*
OdpowiedzUsuńpozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie, będzie mi bardzo miło jeśli zajrzysz, zaobserwujesz xkroljulianx
Fajna pastelowa sukienka :)
OdpowiedzUsuńTa sukienka jest śliczna! Naszyjnik idealnie pasuje!
OdpowiedzUsuńNowy post!
Śliczne zdjecia, i cudowna sukienka :)
OdpowiedzUsuńhttp://malwinabeczek.blogspot.com/
Uwielbiam pudrowe kolory, najlepiej wyglądają wiosną :)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG klik
Masz ślicznie pomalowane usta :) <3 Obłędnie wyglądasz w tej sukience!
OdpowiedzUsuńwww.missplanner.pl
Wow, wyglądasz świetnie! Bardzo pasuje do ciebie ten kolor :)
OdpowiedzUsuńhttp://abonentpozazasiegiem.blogspot.com/
Bardzo ładna sukienka, zdjęcia też są bardzo fajne.
OdpowiedzUsuńhttp://m-grabowska.blogspot.com/
Świetna sukienka pasuje ci bardzo , oraz zdjęcia również mi się podobają .
OdpowiedzUsuńObserwuje zapraszam do mnie :)
Seksowna sukienka , cudowna stylizacja .
OdpowiedzUsuńmoj blog JUSLOR