Cześć, kochani!
Ostatnio natknęłam się na Youtube na filmik, jak zrobić łatwy organizer na drobnostki. Efekt końcowy strasznie mi się spodobał, więc postanowiłam go wykonać, tym bardziej, że przyda mi się coś, w czym będę mogła trzymać wszystkie malutkie rzeczy, które tak łatwo zgubić. Myślę, że Wam też spodoba się ten pomysł, dlatego dziś nauczę Was, jak zrobić organizer, który widzicie na zdjęciu powyżej.Potrzebujemy:
- 5 kartek o wymiarach 30cm×30cm,
- ołówek,
- nożyczki
oraz odrobinę cierpliwości!
Wykonanie:
Krok 1: Na początku kartkę musimy podzielić na trzy równe części, rysując 2 pionowe kreski.
Krok 2: Kartkę zginamy w miejscach, które zaznaczyliśmy ołówkiem.
Krok 3: Odwracamy kartkę na drugą stronę i składamy na pół.
Krok 4: Teraz tworzymy taką figurę, jaką widzicie na zdjęciu poniżej. To samo robimy z drugim bokiem.
Krok 5: Odwracamy kartkę na drugą stronę i znów tworzymy figurę, jak na zdjęciu poniżej.
Krok 6: Koniec fragmentu kartki, który jest na zewnątrz, wginamy za tę ściętą część, znajdującą się zaraz pod nim. To samo z drugiej strony.
Krok 7: Teraz zginamy te "skrzydełka".
Krok 8: Wystające boki wpychamy do środka.
W ten sposób zrobiliśmy pierwszą część naszego organizera. Kolejne robimy dokładnie tak samo. Kiedy wykonamy wszystkie 5 części, musimy je ze sobą połączyć.
Krok 9: Części naszego organizera połączymy ze sobą za pomocą fragmentów, które wcześniej nazwałam "skrzydełkami". Musimy je włożyć w miejsca pokazane na zdjęciach.
Po połączeniu wszystkich części, nasz organizer jest gotowy. Teraz możemy oddać go do użytku!
Jak Wam się podoba?
Klaudia











Super pomysł
OdpowiedzUsuńDyed Blonde
Świetny pomysł ;)
OdpowiedzUsuńnulaamynewblog.blogspot.com
Fajny post, aż muszę zrobić taki organizer.:)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com
Zrobić coś z niczego... To się nazywa talent :)
OdpowiedzUsuńObserwuję i zapraszam do mnie
http://zyciepelnekoloru.blogspot.com/
Mnie się podoba! Chociaż nie mam pojęcia, czy byłabym na tyle cierpliwa, aby to zrobić. Mimo wszystko efekt jest genialny. :) Arleta
OdpowiedzUsuńWow, nigdy bym nie pomyslała, że z paru rzezy mozna zrobić organizer, a nawet cokolwiek, co nam się przyda!
OdpowiedzUsuńNa pewno skorzystam! :)
lipcowaja.blogspot.com
Świetny pomysł! Obserwuję :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,
DZIEWCZĘCO.PL
Fajny pomysł! Chyba zrobię taki organizer... :-)=
OdpowiedzUsuńFajny taki organizer :)
OdpowiedzUsuńOFFICIAL PATTY (klik)
Ciekawy pomysł !:D chętnie skorzystam xx
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie xx http://xlivi00.blogspot.com/?m=1
wow, takiego organizera jeszcze u nikogo nie widziałam :D/Karolina
OdpowiedzUsuńDwie Perspektywy Blog [Klik]
Ciekawy organizer,bardzo oryginalny pomysł ;)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,Jabłuszkooo ♥
Mój blog-KLIK!
Ciekawy pomysł. Ja nie lubię takich rzeczy robić.
OdpowiedzUsuńWchmurach12.blogspot.com :)
Noo,nie przepadam za robieniem takich rzeczy. Pomysł bardzo ciekawy aczkolwiek zważając na uprednie moje zdanie.
OdpowiedzUsuńMy blog - Click!
Fajny pomysł i łatwe wykonanie, powinno się super sprawować. Pozdrawiam i zapraszam do mnie: http://denmoza.blogspot.com/?m=1
OdpowiedzUsuńciekawy pomysł :)
OdpowiedzUsuń❤ blog
Lubię takie posty!
OdpowiedzUsuńMoże wspólna obserwacja? Daj znać u mnie!
pelnapasji.blogspot.com
bardzo oryginalny pomysł
OdpowiedzUsuńpowiem szczerze
http://happinessismytarget.blogspot.com/
Ciekawy pomysł, ale chyba nie zrobiłabym sobie taki :D
OdpowiedzUsuńhttp://londonkidx.blogspot.com/
Zawsze chciałam zrobić coś podobnego :) Pozdrawiam i zapraszma na:
OdpowiedzUsuńmaggie-fashion-style.blogspot.com
Bardzo fajny organizer! :D Miłego dnia I Wesołych Świąt!
OdpowiedzUsuńKomentarz u mnie = Komentarz u Ciebie
http://bieganiejestspoko.blogspot.com
Świetnie wygląda ten organizer :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie serdecznie :) :
Zapraszam do mnie! http://karrrblog.blogspot.com/
My także bloga prowadzimy razem, bardzo fajne pomysly będę wpadać tu dużo częściej :)
OdpowiedzUsuńzapraszam serdecznie, odwdzięczam się za obserwacje
http://magda-ola.blogspot.com/
Przydatny post! Uważam, że bardzo fajny pomysł i przyda mi się taki organizer, w końcu drobiazgi nie będą mi zalegać na biurku :D
OdpowiedzUsuńcosska-life.blogspot.com/
Bardzo pomysłowe :) Na pewno skorzystam :)
OdpowiedzUsuńPoklikasz nam w linki pod najnowszym postem? Byłybyśmy bardzo wdzięczne! :) immhfashionblog.pl(klik)
Wesołych Świąt! Super pomysł!
OdpowiedzUsuńhttp://nonstopyou.blogspot.com/2016/03/moja-playlista.html?m=1#comment-form
Wzajemnie! :)
UsuńSuper to wygląda! :D
OdpowiedzUsuńOUURSELVES.BLOGSPOT.COM -KLIK
Ciekawy pomysł, jednak takie coś może być niezbyt trwałe :D
OdpowiedzUsuńhttp://klaudencja.blogspot.com/
Jeśli użyjesz do tego kartek z bloku technicznego, to na pewno tak szybko się nie zepsuje. W końcu stojąc na biurku czy na jakiejś szafce nic mu się dzieje. :)
UsuńObserwuję już i czekam na Was #93
OdpowiedzUsuńpelnapasji.blogspot.com
Świetny pomysł! Niby taki prosty, a znając moje umiejętności manualne i tak bym tego nie zrobiła :D
OdpowiedzUsuńhttp://istotaludzkaa.blogspot.com/
Swietny pomysl ja bym chiał być tak cierpliwy i manualny ^^
OdpowiedzUsuńobserwuję
Wow,muszę kiedyś spróbować ;)
OdpowiedzUsuńświetny i przydatny post !
http://tuniemanieba.blogspot.com/
Pomysł super, już zabieram się do roboty <3
OdpowiedzUsuńMoże wspólna obserwacja?
Daj znać u mnie :)
Gabrielle->Klik!
Bardzo fajny pomysł na organizer :)
OdpowiedzUsuńMój blog
Pozdrawiam :)
Dziękuję. Tobie również życzę Wesołych Świąt. :)
OdpowiedzUsuńFajny pomysł ;)
OdpowiedzUsuńMój blog- KLIK <3
przydatne cudo :)
OdpowiedzUsuńbardzo spodobał mi się ten organizer i pewnnie co zrobię ;)
OdpowiedzUsuńmasz ochotę na wspólną obserwacje?:) daj znac u mnie ;)
odpowiadam na każdą obserwację i zapraszam do mnie:)
reggae-karolina.blogspot.com
Bardzo nie lubię komentarzy typu kopiuj-wklej, baaardzo.
OdpowiedzUsuńOrganizer podoba mi się i to bardzo, ale na razie moje biurko jest tak zawalone gratami, że on się nie zmieści :D
OdpowiedzUsuńZapraszam <-----------http://lifemarryblog.blogspot.com/
Bardzo fajny pomysł
OdpowiedzUsuńPozdrawiam,Madda
blog ->klik
Świetny organizer;)
OdpowiedzUsuńimmort4lgirl.blogspot.com
Też już obserwuję :3
OdpowiedzUsuńAle super pomysł! Mega oryginalne :)
OdpowiedzUsuńhttp://tuniemanicciekawego.blogspot.com/
świetny pomysł
OdpowiedzUsuńwygląda super
mypinkdreams3.blogspot.com
Haha wygląda na to, że to całkiem proste, ale ja i tak bym to zniszczyła :D Nie mam talentu do takich rzeczy niestety...
OdpowiedzUsuńminimalistyczny.blogspot.com
Bardzo ciekawy pomysł :) Jednak ja mam już pełno organizerów i niestety nie stworzę swojego :)
OdpowiedzUsuńObserwujemy? Zapraszam Mój Blog :)
bardzo fajny pomysł, ale niestety moje ręce nie nadają się do takich artystycznych prac :)
OdpowiedzUsuństokrotka123.blogspot.com
Miłego dnia :*
OdpowiedzUsuńObserwujemy? :)
http://mamapoczatkujaca.blogspot.com/
Świetny pomysł! ☺
OdpowiedzUsuńPraktyczne i fajne ;)!
Pozdrawiam cieplutko i zapraszam do mnie! ♥
KLIK
Ja już obserwuję - licze na rewanż :3
świetne pomysły, bardzo praktyczne :)
OdpowiedzUsuńobserwuję!
zapraszam do siebie http://meowtix.blogspot.com/
O kurczę, nawet nie wiedziałam, że z kartki papieru można zrobić taki organizer ;)
OdpowiedzUsuńhttp://crafty-zone.blogspot.com/
cudowny pomysł pewnie skorzystam :)
OdpowiedzUsuńtutajjestem-lekkomyslny.blogspot.com
(ps. obserwuje jeżeli mój blog ci się podoba to zapraszam do obserwacji x)
Jednym słowem - świetny ;)
OdpowiedzUsuńUdanego dnia, dziewczyny ;)
OdpowiedzUsuńhttp://crafty-zone.blogspot.com/
Wydaje się prosty. Chętnie zrobię taki organizer do mojego pokoju bo mi się podoba a w dodatku można dobrać sobie kolory jakie się chce :)
OdpowiedzUsuńanonimoowax.blogspot.com
Bardzo fajny sposób, spróbuję wypróbować ;)
OdpowiedzUsuńfashioneasiness.blogspot.com
Ja nie mam ani takich pomysłów, ani talentów :)
OdpowiedzUsuń