czwartek, 18 lutego 2016

Ulubieńcy miesiąca: styczeń 2016



Cześć, kochani!
Przepraszamy, że post pojawia się z opóźnieniem, ale niestety nadmiar obowiązków nie pozwolił nam na dodanie go wcześniej. Dzisiaj przychodzimy do Was z ulubieńcami stycznia. Przedstawimy Wam kilka rzeczy, które w ubiegłym miesiącu były u nas na liście nr 1.


1. Suchy szampon Batiste 
Pewnie już nie raz słyszeliście o tym produkcie. Ze względu na to, że na wielu blogach spotkałyśmy się z jego recenzją, postanowiłyśmy same go przetestować. Po sprawdzeniu na własnych włosach, z czystym sumieniem możemy go Wam polecić. Sposób użycia wygląda następująco: mocno wstrząsnąć i rozpylić na włosy - tylko tyle trzeba zrobić, aby nasze włosy znów wyglądały olśniewająco (i to bez użycia wody)! Efekt jest naprawdę świetny. Polecamy każdemu, kto nie jest przekonany, co do tego produktu lub waha się, czy warto go kupić, czy jednak nie.



2. Hollywood Beauty Castor Oil
Znów coś do włosów... Tym razem maseczka. Chyba jak większość dziewczyn, chciałybyśmy, aby nasze włosy rosły trochę szybciej. Aby im w tym pomóc, kupiłyśmy produkt znajdujący się na powyższym zdjęciu. Szczerze mówiąc, nie spełnił on w 100% naszych oczekiwań, ponieważ trudno jest spłukać go z włosów i po umyciu nadal wyglądają na tłuste. Ale nie zapominajmy o jego plusach! Już teraz widzimy, że włosy rosną szybciej i nie rozdwajają się. 



3. Perfum Avon Femme
Perfum o przepięknym, długotrwałym zapachu. Buteleczka nie jest zbyt duża, ale wydajność tego produktu rekompensuje jego rozmiary.



4. Prostownica Babyliss 
Tym razem prostownica, która jest po prostu hitem. Oprócz prostowania włosów, zastępuje również lokówkę. A do tego nie niszczy włosów. Według nas godna polecenia w 100%.

*ze względu na brak czasu na zrobienie zdjęć, te użyte w tym poście, zostały wzięte z internetu


W dzisiejszym poście to tyle. Kolejna notka pojawi się już niedługo, a tymczasem pozdrawiamy! 

Słyszeliście o tych produktach? Co o nich sądzicie?


Klaudia & Sandra























34 komentarze:

  1. Nie słyszałam o takich produktach, bo tak średnio interesuję sie kosmetykami czy innymi rzeczami :)
    lipcowaja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Szczerze nie słyszałam o tych produktach, super wpis
    Zapraszam
    Mój Blog
    Konkurs
    Nowy wpis

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczerze mówiąc, słyszałam tylko o słuchym szamponie, zresztą - sama go używam od mniej więcej pół roku.

    Zapraszam do mnie: http://markovaallie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Zaciekawiła mnie perfuma z Avon Femme ;).

    OdpowiedzUsuń
  5. Świetny post :) Dziwne że ta prostownica nie niszczy włosów :)
    agusska--agusska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Skoro ta prostownica nie niszczy włosów to chyba w nią zainwestuje!

    Zapraszam na konkurs ^^

    http://myhappysunmoontruth.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Również używam szamponu Batiste :).
    Klikniesz pod zdjęciami w link z płaszczykiem ? Odwdzięczam się :) .

    http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/02/warm-winter-day.html

    OdpowiedzUsuń
  8. Muszę spróbować tę maskę do włosów! A zapach Femme uwielbiam <3 Jest mega kobiecy

    http://meengie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  9. uwielbiam Batiste ! <3
    http://magdelblog.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  10. Batiste jest najlepsze na świecie! Wreszcie mogę chodzić spać bez zastanawiania się czy napewno moje włosy nie będą rano choć odrobinkę tłuste! A co do tych perfum. - Mają dość specyficzny, mocny zapach trochę nie dla każdego, choć sama jestem bezwarunkową fanką zapachu i uroczej buteleczki!

    normal-unnormal-life.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Uwielbiam suchy szampon Batiste! Pytałyście się o wspólną obserwację, ja już i liczę na Was!
    http://paulablogxx.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  12. Super ulubieńcy. Jestem ciekawa tych perfum i suchego szamponu :)
    Obserwuję
    Zapraszam do mnie!

    OdpowiedzUsuń
  13. Oprócz suchego szamponu nie używałam niczego. Te perfumu wydają się być fajne :)
    Kisiel truskawkowy

    OdpowiedzUsuń
  14. Suchy szampon jest super! Świetni ulubieńcy, pozdrawiam :)
    Mój blog♥
    Poklikasz w linki z ostatniego postu? Jeśli podasz ceny zostaniesz polecona w następnym poście :)

    OdpowiedzUsuń
  15. suchy szampon to również mój ulubieniec! <3
    locastrica.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  16. Te perfumy są niesamowite! :) Uwielbiamy je :)

    Poklikasz nam w linki pod najnowszym postem? Byłybyśmy bardzo wdzięczne! :) immhfashionblog.pl(klik)

    OdpowiedzUsuń
  17. Naczytałam się już tylu dobrych recenzji na temat szamponu bastie, że chyba jednak go kupię ;D
    Co do prostownicy to pierwszy raz słyszę w sumie o tej firmie i raczej z prostownicami i lokówkami zostanę z remmington :)

    jasinska7.blogspot.com ← zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń
  18. Ja chciałabym przetestować suchy szampon Batiste. Wiele razy o nim słyszałam i jestem ciekawa jak sprawdziłby się na moich włosach :)

    passionsmy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  19. właśnie szukam prostownicy :) na pewno zastanowię się nad tą ;)
    zapraszam:

    http://zakamarki-szafiarki.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  20. mam batiste ale średnio się sprawdza.... Obs?> ja już:D

    OdpowiedzUsuń
  21. szampon batiste jest swietny :)

    Zapraszam do siebie. Jeśli spodoba Ci się mój blog, będzie mi miło, jeśli skomentujesz lub zaobserwujesz :)
    Mój blog - klik!

    OdpowiedzUsuń
  22. Ja się zawsze waham jak chce kupic ten suchy szampon ale teraz sie na niego skusze :)
    anonimoowax.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Słyszałam o tym szamponie i chciałabym go kupić :)
    Zapraszam : Niebieska Izolda - KLIK

    OdpowiedzUsuń
  24. Moim ulubieńcem miesiąca również byłaby ta prostownica dostałam ją na święta od siostry ,jest przecudowna <3 A co do perfum,polecam zapach Avonu - 'Dreams' :)

    OdpowiedzUsuń
  25. Szampony z Batiste są świetne! :)
    maddelines.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  26. Z przedstawionych najbardziej rzuca mi się w oczy suchy szampon - sama chętnie używam takich produktów. Są najlepsze na "nagłe wypadki", gdy nie ma się już czasu myć włosów, a trzeba się jakoś w miarę pokazać hahah

    Pozdrawiam xx
    >ONLYMERY55.BLOGSPOT.COM<

    OdpowiedzUsuń
  27. Nigdy nie używałam żadnego z tych produktów :D

    adgam.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  28. Oprócz prostownicy reszta kosmetyków też sprawdziła się u mnie w lutym. :)
    Zapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com :) Będzie mi bardzo miło jak pozostawisz po sobie ślad I zaobserwujesz ja napewno się odwdzięcze! ;)

    OdpowiedzUsuń