Przepraszamy, że post pojawia się z opóźnieniem, ale niestety nadmiar obowiązków nie pozwolił nam na dodanie go wcześniej. Dzisiaj przychodzimy do Was z ulubieńcami stycznia. Przedstawimy Wam kilka rzeczy, które w ubiegłym miesiącu były u nas na liście nr 1.
1. Suchy szampon Batiste
Pewnie już nie raz słyszeliście o tym produkcie. Ze względu na to, że na wielu blogach spotkałyśmy się z jego recenzją, postanowiłyśmy same go przetestować. Po sprawdzeniu na własnych włosach, z czystym sumieniem możemy go Wam polecić. Sposób użycia wygląda następująco: mocno wstrząsnąć i rozpylić na włosy - tylko tyle trzeba zrobić, aby nasze włosy znów wyglądały olśniewająco (i to bez użycia wody)! Efekt jest naprawdę świetny. Polecamy każdemu, kto nie jest przekonany, co do tego produktu lub waha się, czy warto go kupić, czy jednak nie.
2. Hollywood Beauty Castor Oil
Znów coś do włosów... Tym razem maseczka. Chyba jak większość dziewczyn, chciałybyśmy, aby nasze włosy rosły trochę szybciej. Aby im w tym pomóc, kupiłyśmy produkt znajdujący się na powyższym zdjęciu. Szczerze mówiąc, nie spełnił on w 100% naszych oczekiwań, ponieważ trudno jest spłukać go z włosów i po umyciu nadal wyglądają na tłuste. Ale nie zapominajmy o jego plusach! Już teraz widzimy, że włosy rosną szybciej i nie rozdwajają się.
3. Perfum Avon Femme
Perfum o przepięknym, długotrwałym zapachu. Buteleczka nie jest zbyt duża, ale wydajność tego produktu rekompensuje jego rozmiary.
4. Prostownica Babyliss
Tym razem prostownica, która jest po prostu hitem. Oprócz prostowania włosów, zastępuje również lokówkę. A do tego nie niszczy włosów. Według nas godna polecenia w 100%.
*ze względu na brak czasu na zrobienie zdjęć, te użyte w tym poście, zostały wzięte z internetu
W dzisiejszym poście to tyle. Kolejna notka pojawi się już niedługo, a tymczasem pozdrawiamy!
Słyszeliście o tych produktach? Co o nich sądzicie?
Klaudia & Sandra





Nie słyszałam o takich produktach, bo tak średnio interesuję sie kosmetykami czy innymi rzeczami :)
OdpowiedzUsuńlipcowaja.blogspot.com
Szczerze nie słyszałam o tych produktach, super wpis
OdpowiedzUsuńZapraszam
Mój Blog
Konkurs
Nowy wpis
Szczerze mówiąc, słyszałam tylko o słuchym szamponie, zresztą - sama go używam od mniej więcej pół roku.
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie: http://markovaallie.blogspot.com
*suchym
UsuńZaciekawiła mnie perfuma z Avon Femme ;).
OdpowiedzUsuńŚwietny post :) Dziwne że ta prostownica nie niszczy włosów :)
OdpowiedzUsuńagusska--agusska.blogspot.com
Skoro ta prostownica nie niszczy włosów to chyba w nią zainwestuje!
OdpowiedzUsuńZapraszam na konkurs ^^
http://myhappysunmoontruth.blogspot.com/
Również używam szamponu Batiste :).
OdpowiedzUsuńKlikniesz pod zdjęciami w link z płaszczykiem ? Odwdzięczam się :) .
http://bedifferent-ania.blogspot.com/2016/02/warm-winter-day.html
Muszę spróbować tę maskę do włosów! A zapach Femme uwielbiam <3 Jest mega kobiecy
OdpowiedzUsuńhttp://meengie.blogspot.com/
uwielbiam Batiste ! <3
OdpowiedzUsuńhttp://magdelblog.blogspot.com/
Batiste jest najlepsze na świecie! Wreszcie mogę chodzić spać bez zastanawiania się czy napewno moje włosy nie będą rano choć odrobinkę tłuste! A co do tych perfum. - Mają dość specyficzny, mocny zapach trochę nie dla każdego, choć sama jestem bezwarunkową fanką zapachu i uroczej buteleczki!
OdpowiedzUsuńnormal-unnormal-life.blogspot.com
Uwielbiam suchy szampon Batiste! Pytałyście się o wspólną obserwację, ja już i liczę na Was!
OdpowiedzUsuńhttp://paulablogxx.blogspot.com/
Super ulubieńcy. Jestem ciekawa tych perfum i suchego szamponu :)
OdpowiedzUsuńObserwuję
Zapraszam do mnie!
Oprócz suchego szamponu nie używałam niczego. Te perfumu wydają się być fajne :)
OdpowiedzUsuńKisiel truskawkowy
Suchy szampon jest super! Świetni ulubieńcy, pozdrawiam :)
OdpowiedzUsuńMój blog♥
Poklikasz w linki z ostatniego postu? Jeśli podasz ceny zostaniesz polecona w następnym poście :)
suchy szampon to również mój ulubieniec! <3
OdpowiedzUsuńlocastrica.blogspot.com/
Te perfumy są niesamowite! :) Uwielbiamy je :)
OdpowiedzUsuńPoklikasz nam w linki pod najnowszym postem? Byłybyśmy bardzo wdzięczne! :) immhfashionblog.pl(klik)
Naczytałam się już tylu dobrych recenzji na temat szamponu bastie, że chyba jednak go kupię ;D
OdpowiedzUsuńCo do prostownicy to pierwszy raz słyszę w sumie o tej firmie i raczej z prostownicami i lokówkami zostanę z remmington :)
jasinska7.blogspot.com ← zapraszam do mnie :)
Kocham ten suchy szampon, zapach jest cudowny!
OdpowiedzUsuńPoklikasz w linki W TYM POŚCIE? Z góry dziękuję :)
Nowy post- KLIK! :)
Ja chciałabym przetestować suchy szampon Batiste. Wiele razy o nim słyszałam i jestem ciekawa jak sprawdziłby się na moich włosach :)
OdpowiedzUsuńpassionsmy.blogspot.com
właśnie szukam prostownicy :) na pewno zastanowię się nad tą ;)
OdpowiedzUsuńzapraszam:
http://zakamarki-szafiarki.blogspot.com/
mam batiste ale średnio się sprawdza.... Obs?> ja już:D
OdpowiedzUsuńszampon batiste jest swietny :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie. Jeśli spodoba Ci się mój blog, będzie mi miło, jeśli skomentujesz lub zaobserwujesz :)
Mój blog - klik!
Świetny post. :)
OdpowiedzUsuńJa się zawsze waham jak chce kupic ten suchy szampon ale teraz sie na niego skusze :)
OdpowiedzUsuńanonimoowax.blogspot.com
Słyszałam o tym szamponie i chciałabym go kupić :)
OdpowiedzUsuńZapraszam : Niebieska Izolda - KLIK
Moim ulubieńcem miesiąca również byłaby ta prostownica dostałam ją na święta od siostry ,jest przecudowna <3 A co do perfum,polecam zapach Avonu - 'Dreams' :)
OdpowiedzUsuńSzampony z Batiste są świetne! :)
OdpowiedzUsuńmaddelines.blogspot.com
Musze kupić taką prostownicę :D
OdpowiedzUsuńolusiek-blog.blogspot.com- klik!
Z przedstawionych najbardziej rzuca mi się w oczy suchy szampon - sama chętnie używam takich produktów. Są najlepsze na "nagłe wypadki", gdy nie ma się już czasu myć włosów, a trzeba się jakoś w miarę pokazać hahah
OdpowiedzUsuńPozdrawiam xx
>ONLYMERY55.BLOGSPOT.COM<
a ostatnio właśnie myślałam nad wymianą prostownicy! :) zapraszam na : twoimioczami.blogspot.com - nowy post:) (akceptuje wymiane obserwacjami) :)
OdpowiedzUsuńMuszę wypróbować tego szamponu ;)
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG - KLIK :)
Nigdy nie używałam żadnego z tych produktów :D
OdpowiedzUsuńadgam.blogspot.com
Oprócz prostownicy reszta kosmetyków też sprawdziła się u mnie w lutym. :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com :) Będzie mi bardzo miło jak pozostawisz po sobie ślad I zaobserwujesz ja napewno się odwdzięcze! ;)