poniedziałek, 25 stycznia 2016

A blue sweater

Hej, to mój pierwszy post od czasu założenia bloga. Dzisiaj mam dla Was prostą stylizację, aczkolwiek bardzo ciepłą na zimowe dni. Założyłam dżinsowe spodnie, niebieski sweterek, no i do tego obowiązkowo kurtka w tym samym kolorze. Co do butów, są to vagabondy, wysokie, ale bardzo wygodne. Brakuje tu jeszcze ciepłego szalika i jakiejś czapeczki, ale dzisiaj nie było tak mroźnie. Nie przedłużając, przechodzę do zdjęć.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                                  

                           

                           

                      kurtka - Mona | sweterek - Atmosphere | spodnie - Texil | buty - kupbuty.pl 

Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?

Sandra

41 komentarzy:

  1. Spróbuj trochę ocieplić zdjęcia przy edycji, bo strasznie rzuca się w oczy. Poza tym super, będę częściej wpadać i czekam na kolejne posty, dziewczyny! :)

    http://teyzz.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dziękuję za cenną radę :) na pewno przy kolejnym poście zwrócę na to uwagę. :*
      Pozdrawiam, Sandra:)

      Usuń
    2. Ja radzę je najpierw rozjaśnić, a potem dodać efekt :) Polecam darmowy program Photoscape, jest świetny!:) Buziaki!:*

      www.linailia.blogspot.com

      Usuń
  2. Strasznie ładne są te buty! Sweterek też oczywiście wkomponuje się idealnie w tą stylizacje. Bardzo ładne zdjęcia!
    Pozdrawiam ciepło (:
    calkiemzwyczajnadziewczyna.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajna, luźna stylizacja! :)
    Pozdrawiam :*
    CrazyTusiaBlog

    OdpowiedzUsuń
  4. Śliczna stylizacja :)
    Może wspólna obserwacja ? Jeśli tak zaobserwuj i zawiadom na blogu :) Anishia15.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  5. Buty są esktra! Nadal w modzie, więc może kiedyś się skuszę :)
    Co do zdjęć - faktycznie przydałoby się je ocieplić :D
    lipcowaja.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  6. Ładnie wyglądasz,uwielbiam takie buty ;) Moze wspólna obserwacja ? http://fashinka.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Ścigam te buty od dłuższego czasu, bo tak mi się podobają <3 Bardzo fajna zimowa stylizacja :)

    Skomentujesz? Zaobserwujesz? Dopiero zaczynam -> MÓJ BLOG - KLIK ♥

    OdpowiedzUsuń
  8. Hej, ytałaś czy wykonuję design na zamówienie. Niestety nie, ale mogę Ci pomóc poprzez maila, jeśli do mnie napiszesz :) Pozdrawiam i zapraszam ponownie na bloga!

    OdpowiedzUsuń
  9. Ładna stylizacja, najbardziej podobają mi się buty:*
    Pozdrawiam
    Mój Blog - klik!

    OdpowiedzUsuń
  10. Buty sztos! :D
    ___

    Zapraszam na swojego bloga i zachęcam do obserwacji (odwdzięczę się tym samym):
    http://arizoons.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Buty i sweterek świetne! :)
    tzanetat.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  12. Ładna stylizacja lecz buty najbardziej przypadły mi do gustu. :)
    Zaobserwuj i daj znać w komentarzu,a ja się odwdzięczę. :*

    OdpowiedzUsuń
  13. Stylizacja strasznie mi się podoba, jednak pod sweterek założyłabym białą bluzeczkę, a nie różową. Buty też są perełką w tym zestawie!
    Pozdrawiam, życzę sukcesów w blogowaniu i zapraszam do siebie, zachęcając do obserwacji!
    Mój blog!☼

    OdpowiedzUsuń
  14. Prześliczny sweterek i buty *.*
    Bardzo ładny outfit :)

    Obserwuje i liczę na rewanż :))
    http://kari-blogg-kari.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  15. Fajna stylizacja :)
    Obserwuje i liczę na to samo :)
    Emily-kalinka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  16. zapraszma do mnie http://martina-arrowska.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  17. Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja! :) Uwielbiam vagabondy, sama mam parę białych. Cudowne zdjęcia.

    www.muminek-enter.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  18. Bardzo fajna stylizacja! :) Tak jak dziewczyny wcześniej pisały spróbuj trochę rozjaśnić i skontrastować zdjęcia, naprawdę zauważysz różnicę. <3
    Na moim blogu właśnie ukazał się post z kilkoma radami jeśli chodzi o zdjęcia! ^^
    Buziaki <3, meryy-blog.blogspot.com - KLIK

    OdpowiedzUsuń
  19. Śliczny sweterek :)
    Wasz blog wylądował w polecanych blogach w moim najnowszym poście! :)

    NOWY POST - KLIK!

    OdpowiedzUsuń
  20. Bardzo ładna stylizacja, zwłaszcza spodnie i buty <3

    MÓJ BLOG klik

    OdpowiedzUsuń
  21. Śliczne buty:)
    http://the-rose-style.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  22. Ładny sweter :)
    Zapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)

    veronicalucy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  23. Zakochałam się w tych butach! No i oczywiście uwielbiam kolorowe kurtki :)
    Zapraszam do siebie --> curleymiki.blogspot.com
    Obserwuję i liczę na to samo :)

    OdpowiedzUsuń
  24. Praktycznie wszystkie Vagabondy wyglądają fantastycznie. Chodziłabym w takich i chodziła :) ja mimo wszystko dołożyłbym ta czapkę i szalik
    http://opowiastki--prawdziwe.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  25. Fajne stylizacje :)
    Obserwujemy? Daj znac u mnie na blogu :)
    Pozdrawiam http://princess966.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń