Hej, to mój pierwszy post od czasu założenia bloga. Dzisiaj mam dla Was prostą stylizację, aczkolwiek bardzo ciepłą na zimowe dni. Założyłam dżinsowe spodnie, niebieski sweterek, no i do tego obowiązkowo kurtka w tym samym kolorze. Co do butów, są to vagabondy, wysokie, ale bardzo wygodne. Brakuje tu jeszcze ciepłego szalika i jakiejś czapeczki, ale dzisiaj nie było tak mroźnie. Nie przedłużając, przechodzę do zdjęć.
kurtka - Mona | sweterek - Atmosphere | spodnie - Texil | buty - kupbuty.pl
Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?
Sandra










Spróbuj trochę ocieplić zdjęcia przy edycji, bo strasznie rzuca się w oczy. Poza tym super, będę częściej wpadać i czekam na kolejne posty, dziewczyny! :)
OdpowiedzUsuńhttp://teyzz.blogspot.com/
Dziękuję za cenną radę :) na pewno przy kolejnym poście zwrócę na to uwagę. :*
UsuńPozdrawiam, Sandra:)
Ja radzę je najpierw rozjaśnić, a potem dodać efekt :) Polecam darmowy program Photoscape, jest świetny!:) Buziaki!:*
Usuńwww.linailia.blogspot.com
Strasznie ładne są te buty! Sweterek też oczywiście wkomponuje się idealnie w tą stylizacje. Bardzo ładne zdjęcia!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam ciepło (:
calkiemzwyczajnadziewczyna.blogspot.com
Dziękuję, kochana:)
UsuńRównież pozdrawiam...
Przyjemność po mojej stronie! (:
UsuńFajna, luźna stylizacja! :)
OdpowiedzUsuńPozdrawiam :*
CrazyTusiaBlog
Śliczna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńMoże wspólna obserwacja ? Jeśli tak zaobserwuj i zawiadom na blogu :) Anishia15.blogspot.com
Buty są esktra! Nadal w modzie, więc może kiedyś się skuszę :)
OdpowiedzUsuńCo do zdjęć - faktycznie przydałoby się je ocieplić :D
lipcowaja.blogspot.com
Ładnie wyglądasz,uwielbiam takie buty ;) Moze wspólna obserwacja ? http://fashinka.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńŚcigam te buty od dłuższego czasu, bo tak mi się podobają <3 Bardzo fajna zimowa stylizacja :)
OdpowiedzUsuńSkomentujesz? Zaobserwujesz? Dopiero zaczynam -> MÓJ BLOG - KLIK ♥
Dziękuję kochana:*
OdpowiedzUsuńHej, ytałaś czy wykonuję design na zamówienie. Niestety nie, ale mogę Ci pomóc poprzez maila, jeśli do mnie napiszesz :) Pozdrawiam i zapraszam ponownie na bloga!
OdpowiedzUsuńCudowne zdjęcia! OBSERWUJĘ
OdpowiedzUsuńouurselves.blogspot.com
Dziękuję :*
UsuńŁadna stylizacja, najbardziej podobają mi się buty:*
OdpowiedzUsuńPozdrawiam
Mój Blog - klik!
Obserwuję:)
UsuńButy sztos! :D
OdpowiedzUsuń___
Zapraszam na swojego bloga i zachęcam do obserwacji (odwdzięczę się tym samym):
http://arizoons.blogspot.com
Buty i sweterek świetne! :)
OdpowiedzUsuńtzanetat.blogspot.com
Ładna stylizacja lecz buty najbardziej przypadły mi do gustu. :)
OdpowiedzUsuńZaobserwuj i daj znać w komentarzu,a ja się odwdzięczę. :*
Stylizacja strasznie mi się podoba, jednak pod sweterek założyłabym białą bluzeczkę, a nie różową. Buty też są perełką w tym zestawie!
OdpowiedzUsuńPozdrawiam, życzę sukcesów w blogowaniu i zapraszam do siebie, zachęcając do obserwacji!
Mój blog!☼
Prześliczny sweterek i buty *.*
OdpowiedzUsuńBardzo ładny outfit :)
Obserwuje i liczę na rewanż :))
http://kari-blogg-kari.blogspot.com/
Świetna stylizacja i naprawdę fajne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńZapraszam na nowy post do mnie *klik*
Fajna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńObserwuje i liczę na to samo :)
Emily-kalinka.blogspot.com
zapraszma do mnie http://martina-arrowska.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńbardzo fajne botki <3
OdpowiedzUsuńhttp://exality.pl/
Bardzo podoba mi się Twoja stylizacja! :) Uwielbiam vagabondy, sama mam parę białych. Cudowne zdjęcia.
OdpowiedzUsuńwww.muminek-enter.blogspot.com
Bardzo fajna stylizacja! :) Tak jak dziewczyny wcześniej pisały spróbuj trochę rozjaśnić i skontrastować zdjęcia, naprawdę zauważysz różnicę. <3
OdpowiedzUsuńNa moim blogu właśnie ukazał się post z kilkoma radami jeśli chodzi o zdjęcia! ^^
Buziaki <3, meryy-blog.blogspot.com - KLIK
Śliczny sweterek :)
OdpowiedzUsuńWasz blog wylądował w polecanych blogach w moim najnowszym poście! :)
NOWY POST - KLIK!
Bardzo ładna stylizacja, zwłaszcza spodnie i buty <3
OdpowiedzUsuńMÓJ BLOG klik
Ładna stylizacja <3
OdpowiedzUsuńNowy post na blogu :) Zapraszam
Bardzo fajne buty! Ogólnie świetny szablon!
OdpowiedzUsuńNowy post z konkursem na Stylizacjach!
Fajne buty!
OdpowiedzUsuńZapraszam: Mój Blog - klik
Śliczne buty:)
OdpowiedzUsuńhttp://the-rose-style.blogspot.com/
Ładny sweter :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie, może wspólna obserwacja? :)
veronicalucy.blogspot.com
Zakochałam się w tych butach! No i oczywiście uwielbiam kolorowe kurtki :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do siebie --> curleymiki.blogspot.com
Obserwuję i liczę na to samo :)
Sweterek ma bardzo ładny kolor :)
OdpowiedzUsuńmatrelsy.blogspot.com
Praktycznie wszystkie Vagabondy wyglądają fantastycznie. Chodziłabym w takich i chodziła :) ja mimo wszystko dołożyłbym ta czapkę i szalik
OdpowiedzUsuńhttp://opowiastki--prawdziwe.blogspot.com
fajna stylizacja :)
OdpowiedzUsuńmój blog ... KONKURS FOTO
Fajne stylizacje :)
OdpowiedzUsuńObserwujemy? Daj znac u mnie na blogu :)
Pozdrawiam http://princess966.blogspot.com/
świetna kurtka i buty ;)
OdpowiedzUsuń