sobota, 30 stycznia 2016

Go back to school

Moje ferie powoli dobiegają końca. Po dwutygodniowym odpoczynku nadszedł czas na naukę - popołudnia i wieczory nad książkami to coś, co od poniedziałku stanie się nieodłączną częścią każdego mojego dnia, ale nie narzekam. Wiem, że to wszystko kiedyś mi się przyda. Jestem ambitną osobą, lubię się uczyć. Fajnie jest się wyróżniać większą wiedzą od innych; wiedzieć coś, czego druga osoba nie wie - dlatego uważnie słucham na lekcjach, przygotowuję się na każde następne zajęcia i czasem czytam w internecie coś, co mnie ciekawi.

Teraz zostawiam Was ze zdjęciami, które robiła Sandra.

  
                                                             

















No i na koniec wszystkim tym, którzy zaczynają lub za jakiś czas zaczną ferie, chciałabym życzyć udanego wypoczynku. Nie zmarnujcie go na bezczynne siedzenie przed komputerem, tabletem, telefonem czy telewizorem. To nic nie wniesie do Waszego życia, a jedynie zabierze Wam kilka godzin, które moglibyście wykorzystać na coś naprawdę pożytecznego.


A Wy lubicie się uczyć? 

                                                                                                                                                  Klaudia

poniedziałek, 25 stycznia 2016

A blue sweater

Hej, to mój pierwszy post od czasu założenia bloga. Dzisiaj mam dla Was prostą stylizację, aczkolwiek bardzo ciepłą na zimowe dni. Założyłam dżinsowe spodnie, niebieski sweterek, no i do tego obowiązkowo kurtka w tym samym kolorze. Co do butów, są to vagabondy, wysokie, ale bardzo wygodne. Brakuje tu jeszcze ciepłego szalika i jakiejś czapeczki, ale dzisiaj nie było tak mroźnie. Nie przedłużając, przechodzę do zdjęć.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                                  

                           

                           

                      kurtka - Mona | sweterek - Atmosphere | spodnie - Texil | buty - kupbuty.pl 

Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?

Sandra

wtorek, 19 stycznia 2016

Tam chciałabym pojechać...

Hejka!
Jeśli - tak jak ja - lubicie podróżować, to zapraszam Was do przeczytania tego posta, który - być może - okaże się dla Was inspiracją na niezapomnianą wycieczkę!

1. Majorka - hiszpańska wyspa na Morzu Środziemnym.





Ach, cóż za wspaniałe miejsce na naszej planecie...


2. Zakintos - grecka wyspa na Morzu Jońskim.




A już myślałam, że takie miejsca istnieją tylko w mojej wyobraźni.


3. Algarve - jeden z sześciu regionów Portugalii, bogaty w przepiękne widoki i miejsca, które warto odwiedzić.





Kolejny raj na ziemi...


4. Malediwy - państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim.





Ostatnie zdjęcie przedstawia widok ze środka hotelu, który wybudowany jest pod wodą. Wyobrażacie sobie, jakie to musi być cudowne, móc obserwować najróżniejsze ryby tylko zza szyby? (wow, jaki rym)


* wszystkie zdjęcia, znajdujące się w tym poście, zostały wzięte z internetu



A Wy lubicie podróżować? Piszcie, jakie miejsca chcielibyście odwiedzić w przyszłości - chętnie poczytam.

                                                                                                                                         Klaudia