poniedziałek, 25 stycznia 2016

A blue sweater

Hej, to mój pierwszy post od czasu założenia bloga. Dzisiaj mam dla Was prostą stylizację, aczkolwiek bardzo ciepłą na zimowe dni. Założyłam dżinsowe spodnie, niebieski sweterek, no i do tego obowiązkowo kurtka w tym samym kolorze. Co do butów, są to vagabondy, wysokie, ale bardzo wygodne. Brakuje tu jeszcze ciepłego szalika i jakiejś czapeczki, ale dzisiaj nie było tak mroźnie. Nie przedłużając, przechodzę do zdjęć.

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                 

                                  

                           

                           

                      kurtka - Mona | sweterek - Atmosphere | spodnie - Texil | buty - kupbuty.pl 

Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?

Sandra

wtorek, 19 stycznia 2016

Tam chciałabym pojechać...

Hejka!
Jeśli - tak jak ja - lubicie podróżować, to zapraszam Was do przeczytania tego posta, który - być może - okaże się dla Was inspiracją na niezapomnianą wycieczkę!

1. Majorka - hiszpańska wyspa na Morzu Środziemnym.





Ach, cóż za wspaniałe miejsce na naszej planecie...


2. Zakintos - grecka wyspa na Morzu Jońskim.




A już myślałam, że takie miejsca istnieją tylko w mojej wyobraźni.


3. Algarve - jeden z sześciu regionów Portugalii, bogaty w przepiękne widoki i miejsca, które warto odwiedzić.





Kolejny raj na ziemi...


4. Malediwy - państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim.





Ostatnie zdjęcie przedstawia widok ze środka hotelu, który wybudowany jest pod wodą. Wyobrażacie sobie, jakie to musi być cudowne, móc obserwować najróżniejsze ryby tylko zza szyby? (wow, jaki rym)


* wszystkie zdjęcia, znajdujące się w tym poście, zostały wzięte z internetu



A Wy lubicie podróżować? Piszcie, jakie miejsca chcielibyście odwiedzić w przyszłości - chętnie poczytam.

                                                                                                                                         Klaudia

niedziela, 3 stycznia 2016

Cześć, hello, hallo, Hola!

Witamy wszystkich w naszym pierwszym poście!
Jego tematem będą sprawy organizacyjne, więc nudy, ale chciałybyśmy zapoznać Was z ideą tego bloga. Zapraszamy do czytania!

Co do informacji o nas: odwołujemy Was do zakładki "About us", gdzie znajdziecie nasze opisy. Przypomnimy tylko, że jesteśmy siostrami (co jest napisane w nagłówku).

Na naszym blogu poruszymy wiele tematów, ale przede wszystkim znajdziecie tutaj nasze stylizacje. Już teraz możemy Wam obiecać, że będzie ciekawie!

Teraz chciałybyśmy przedstawić Wam sposób, w jaki będziemy umieszczać posty. Ze względu na to, że bloga prowadzimy we dwie, notki będą pojawiały się na zmianę, czyli raz Klaudia, raz Sandra.

Teraz przejdźmy do naszych zdjęć:

Klaudia:






Sandra