Hej, to mój pierwszy post od czasu założenia bloga. Dzisiaj mam dla Was prostą stylizację, aczkolwiek bardzo ciepłą na zimowe dni. Założyłam dżinsowe spodnie, niebieski sweterek, no i do tego obowiązkowo kurtka w tym samym kolorze. Co do butów, są to vagabondy, wysokie, ale bardzo wygodne. Brakuje tu jeszcze ciepłego szalika i jakiejś czapeczki, ale dzisiaj nie było tak mroźnie. Nie przedłużając, przechodzę do zdjęć.
kurtka - Mona | sweterek - Atmosphere | spodnie - Texil | buty - kupbuty.pl
Co sądzicie o dzisiejszej stylizacji?
Sandra






















