Dzisiaj postanowiłam wykorzystać tę przepiękną, prawdziwie wiosenną pogodę i razem z Klaudią pójść na zdjęcia. Uwielbiam ją w roli fotografa! Z racji tego, że słoneczko naprawdę mocno świeciło, postawiłam na coś zwiewnego, dlatego wybrałam delikatną sukienkę w kolorze pudrowego różu. Założyłam do niej czarne buty na wysokim obcasie, które niestety są niewygodne i nie nadają się na dłuższe wędrówki, ale sam ich wizualny wygląd bardzo mi się podoba. Stylizację uzupełniłam drobnymi dodatkami: przepięknym naszyjnikiem i zegarkiem. W razie ochłodzenia wzięłam ze sobą również płaszczyk w bardziej wyrazistym kolorze, który, moim zdaniem, idealnie pasuje do całej stylizacji. Mam nadzieję, że wiosna zagości u nas na dobre, bo wypad na zdjęcia w taką pogodę to czysta przyjemność.
A Wam jak się podoba dzisiejsza stylizacja?
Sandra

























